Linux W Przykładach

Tutaj znajdziesz moje albumy ze zrzutami ekranu pokazujące różnorodne przykłady użytkowania systemu operacyjnego Linux. Podzieliłem je na odrębne kategorie aby było ci prościej znaleźć zawartość, która jest dla Ciebie najbardziej interesująca.

Podążaj za linkami i zobacz jak świetny i użyteczny jest system operacyjny Linux.

Pulpit 3D Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu pokazujące pulpit 3D Linuxa. Zdjęcia tutaj pokazują zarówno efekty pulpitu oparte o Compiz Fusion jak i te wbudowane w środowisko KDE.
Ustawienia i Programy Użytkowe Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu pokazujące ustawienia mojego środowiska graficznego KDE oraz różne programy użytkowe, które wykorzystuje na moich komputerach z Linuxem.
Obsługa Sprzętu Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu pokazujące aplikacje, które pozwalają mi w pełni kontrolować komponenty sprzętowe, które wykorzystuję na moich komputerach z Linuxem.
Narzędzia do Pracy Biurowej Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu pokazujące różne aplikacje i narzędzia przeznaczone do pracy biurowej. Te zrzuty ekranu udowadniają, że Linux jest systemem świetnie przystosowanym do pracy biurowej.
Narzędzia Internetowe i Sieciowe Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu pokazujące różne narzędzia Internetowe i sieciowe, które wykorzystuje na moich komputerach z Linuxem.
Narzędzia do Edycji Zdjęć Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu pokazujące różne narzędzia do zarządzania i edycji zdjęć, które wykorzystuje na moich komputerach z linuxem.
Programy do Odtwarzania Multimediów Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu pokazujące różne programy do odtwarzania mediów w tym aplikacje centrów multimedialnych, których używam na moich komputerach z Linuxem.
Narzędzia do Edycji Multimediów Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu pokazujące różne programy do edycji zawartości video i audio, których używam na moich komputerach z Linuxem.
Zastosowania Zawodowe Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu pokazujące narzędzia i aplikacje Linuxowe przydane w pracy profesjonalisty IT.
Gry w Linuxie Tutaj znajdziesz zrzuty ekranu udowadniające, że Linux może dostarczyć wiele frajdy każdemu graczowi komputerowemu.

Data ostatniej modyfikacji: